InteligentnyDom.pl

Serwis o nowoczesnych instalacjach


Ostatnia wizyta: Teraz jest 18 sie 2018, o 00:37


Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Forum InteligentnyDom.pl - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Forum InteligentnyDom.pl” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Forum InteligentnyDom.pl”. „Forum InteligentnyDom.pl” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Forum InteligentnyDom.pl” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Forum InteligentnyDom.pl” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Forum InteligentnyDom.pl” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Reklama



cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net, Translation info: phpBB3.PL

2009 InteligentnyDom.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone.



Inne nasze serwisy: SMARTech.pl | InteligentnyDom.pl | KNX.pl | SMARThome.eu | HotStone.pl | AutomatyczneAkwarium.pl